Dňa 27. októbra nás pani učiteľky zobrali na exkurziu do Viedne. Coolový zážitok. Boli sme v Schönbrunne, v technickom múzeu aj v prírodovednom múzeu. Videli sme ako bývali Habsburgovci , vyskúšali Labyrint, čo bola tiež výzva. V technickom múzeu si prišli na svoje všetci. Skúsili sme zdvíhanie dverí od auta, stupňovanie rýchlostí a v prírodovednom múzeu sme videli ako žili a vyzerali napríklad morské, suchozemské zvieratá alebo aj hmyz. Bolo tam super a keby som mohol išiel by som ešte raz. Dúfam, že takýchto výletov bude ešte veľa.
Pripravil: Šimon Švančara, 8.C